Stowarzyszenie
Klub Golfowy
"First Warsaw Golf & Country Club"

Partnerzy

Witamy wszystkich golfistów - a przede wszystkim członków First Warsaw Golf & Country Club, w archiwum i kalendarium wydarzeń ubiegłych sezonów. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje oraz wiadomości jakie do tej pory były publikowane na łamach naszego serwisu.


Zakończenie Sezonu

Dziękujemy za ten sezon: Krzysztofowi Szafrańskiemu i jego ludziom, Paniom Eli, Joannie i Marcie za świetną organizację turniejów i równie dobra atmosferę, Krzysiowi i Sylwkowi wraz z ich ekipą (szpinak zawijany w schab - SUPER!!!), za "dokarmianie" i wszystkim, którzy mimo trudnych warunków byli z nami.

Rozgrywany co roku Turniej Niepodległości zakończył tegoroczny sezon na polu w Rajszewie. Oto wyniki:

Brutto wygrał Rafał Majchrzak - 82 uderzenia

I grupa handicapowa: 0 - 10,0

II grupa handicapowa: 10,1 - 16,0

III grupa handicapowa: 16,1 - 26,0

IV grupa handicapowa: 26,1 - 36,0

Ladies longest drive #4 - Clara Nam
Men longest drive #9 - Michał Sokołowski
Closest to the pin #14 - Ernest Kiruja (2,11 m)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a było ich 107 i mamy nadzieję, że w nowym sezonie w każdym turnieju będzie nas grało coraz więcej.

Do zobaczenia w przyszłym sezonie w dobrym zdrowiu i kondycji.

Z golfowym pozdrowieniem
KG FWG&CC


Klubowy golf zimą!

Mróz, deszcz, śnieg i wiatr skutecznie utrudniają grę w golfa. Czy więc przez okres późnej jesieni i zimy nie pozostaje polskim golfistom nic innego jak zrezygnować ze swojej pasji? Oczywiście, że nie! Już 4 grudnia pojedź ze swoimi kolegami i koleżankami z pola w Rajszewie do Turcji, gdzie czeka na Ciebie energetyczne słońce, temperatura idealna do gry i przede wszystkim cztery piękne, zadbane pola golfowe. Tygodniowy wyjazd organizuje Marek Kalitowicz razem z Golf Everyday.

Golfowy wyjazd to doskonała okazja by utrzymać formę i odpocząć od codziennych obowiązków. Piękne tureckie pola golfowe, słońce i wypoczynek w luksusowym hotelu zapewnią niezapomniane przeżycia. Dodatkowym plusem wyjazdu jest możliwość wspólnej gry i zabawy z klubowymi znajomymi, co niewątpliwie wpłynie korzystnie na rywalizację i uatrakcyjni wieczory. Oferta zawiera: przelot, transfer z lotniska, siedmiodniowy pobyt w hotelu Cornelia Diamonds Golf Resort *****, w opcji All Inclusive, 5 rund golfa na Cornelia Faldo, Montgomerie Golf Course Belek, Tat Golf International, National Golf Course. Cena 1190€

Zapisy na wyjazd w recepcji klubu FWG&CC oraz u organizatorów.

Organizatorzy:
Marek Kalitowicz 600 40 40 04
Maciej Stodolny 504 24 24 40


Nasi Na Gali Golfa 2011

Turniej Masters zakończył zmagania najlepszych golfistów amatorów i tak oto znamy już zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych rankingu za 2011 r. prowadzonego przez PZG.

Więcej informacji dostępnych jest pod adresem: gala golfa 2011

Z golfowym pozdrowieniem
KG FWG&CC


Statutowe Nadzwyczajne Zgromadzenie Delegatów PZG

W dniu 30 września 2011 r. w Jabłonnie miało miejsce Statutowe Nadzwyczajne Zgromadzenie Delegatów, które zatwierdziło nowy Statut i regulaminy: Zarządu, Komisji Rewizyjnej, Dyscyplinarny oraz obrad Walnego Zgromadzenia Delegatów.

Ponadto Delegaci po dłuższej dyskusji uznali, że głosowanie poprzez używanie pełnomocnictw nie może mieć miejsca, a tym samym nie może być wprowadzone do Statutu PZG.


II Akademickie Mistrzostwach Europy

W II Akademickich Mistrzostwach Europy polska reprezentacja zakończyła rozgrywki na 12. i 13. pozycji. W słoweńskim Otočec triumfowali Szkoci z Uniwersytetu Stirling, a za nimi miejsca na podium zajęły dwie irlandzkie ekipy.

Drużyna z Akademii Leona Koźmińskiego, która uplasowała się o "oczko" wyżej od studentów poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, startowała w składzie: Jan Zawadowski (KG Toya), Jakub Piotrowski (KG Lisia Polana), Marek Kalitowicz, Artur Dejnowicz (First Warsaw Golf & Country Club) oraz Marcin Wardaszko (Warsaw Golf Promotion).

Pełny tekst artykułu dostępny pod adresem: II Akademickie Mistrzostwa Europy

Z golfowym pozdrowieniem
KG FWG&CC


Golfistki zagrały o puchar Warszawy

28 sierpnia b.r, przy pięknej pogodzie, na polu First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie odbył się turniej Warsaw Open Ladies Golf Cup 2011. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Polski Komitet Olimpijski oraz Polski Związek Golfa.

Pełny tekst artykułu wraz ze zdjęciami: powrót do historii

Z golfowym pozdrowieniem
KG FWG&CC


1st Captain's Tournament 2011 w Rajszewie

W sobotę, 13 sierpnia w Rajszewie odbył się pierwszy tegoroczny kapitański turniej, w którym gracze liczyli nie tylko uderzenia, ale liczyły się także trafione fairways i liczba putów na greenie. Graliśmy wszyscy stableford, a liczenia było za trzy turnieje. Kapitan obiecuje, że dołoży jeszcze "GIR" i będzie czwarty wynik.

Oto oficjalne wyniki podane przez kapitana:

GraczStbPutsFairways
Chris483210
Waldek39305
Darek37325
Paulina373710
Michal36259
Mirek35367
Zbyszek35296
Darek W.35358
Janusz33328
Wlodek31334
Clara31346
Gunter30329
Wojtek T.28305
Ela262910
Jurek24384
Wojtek24308
Rhea22377
Ewa193011

Serdeczne pozdrowienia,
Chris


Akademickie Mistrzostwa Europy

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Po raz drugi organizowane są Akademickie Mistrzostwa Europy w golfie, w których udział biorą Europejscy Narodowi Akademiccy Mistrzowie Klubowi. W tym roku Mistrzostwa odbędą się w Słowenii - www.golf2011.eusa.eu. W cztero-osobowej drużynie reprezentującej Akademię Leona Kożmińskiego, gra 2 naszych kolegów: Marek Kalitowicz i Artur Dejnowicz.

Cała drużyna mocno zaangażowała sie w szukanie potencjalnych sponsorów. Do tej pory udało się uzyskać wsparcie firmy Mercedes-Benz, która użycza jeden ze swoich samochodów. Również uczelnia wsparła ich finansowo. Do całkowitego zamknięcia budżetu brakuje ok. 8 tys. zł.

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie tej inicjatywy. Dobrodziejów prosimy o wpłaty na konto nr:

nr konta 71 1240 1024 1111 0000 0268 5850
Akademia Leona Koźmińskiego
ul. Jagiellońska 57/59, 03-301 Warszawa
przelew z dopiskiem "AZS GOLF- Mistrzostwa Europy"

Z golfowym pozdrowieniem,

Zarząd Stowarzyszenia KG FWG&CC
Zbigniew Bujalski - prezes, Ela Panas - sekretarz, Jan Prejsnar - skarbnik
Kapitan Klubu - Krzysztof Czetwertyński


Turniej 3 Kijów

Zapraszamy serdecznie do udziału w Turnieju 3 Kijów, który zostanie rozegrany na klubowym polu FirstWarsawGolf & CountryClub w dniu 23 czerwca 2011 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju dostępne są w dziale zaproszenia.


Zaproszenie do udziału w turnieju

21 maja 2011 na Polu Lisia Polana koło Warszawy odbędą się dwa ciekawe turnieje golfowe:

Pełna informacja o obu turniejach znajduje się na stronie www.handicapgolf.pl oraz na stronie www.pzgolf.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z wybranymi informacjami dostępnymi w dziale zaproszenia: zaproszenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału.


Składki klubowe za sezon 2011

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Zbliża się powoli sezon golfowy 2011, czas opłacić roczną składkę klubową. Aktualna, ustalona przez Walne Zebranie Członków Klubu wynosi:

Konto klubu:
Klub Golfowy "First Warsaw Golf and Country Club"
Kredyt Bank SA, III o/Warszawa, filia nr 2
ul. Foksal 16, 00-372 Warszawa
No. 15 1500 1126 1211 2007 2826 0000

Składka pozwala na: dofinansowanie nagród turniejów klubowych, utrzymanie skrzynek mailowych oraz strony www, kontrolę i administrowanie handikapów, opłacenie do PZG składki na polski golf, organizację spotkań klubowych, prowadzenie formalno-prawne Stowarzyszenia.

Składkę prosimy o przekazanie na konto Klubu już teraz, aby handikap był ujawniony w bazie PZG na początku sezonu. Po tej dacie nie gwarantujemy terminu otrzymania karty i ujawnienia gracza w bazie handikapowej. Od momentu wpłynięcia składki, może nawet upłynąć kilka tygodni zanim gracz pojawi się w bazie handikapowej. Wtedy też zostanie złożone zamówienie, na wykonanie karty handikapowej PZG. Chcemy zwrócić uwagę, że procedura ta wymaga czasu i nie da jej się przyspieszyć. Kartę handikapową będzie można odebrać osobiście w recepcji pola w Rajszewie w terminie 30 dni od zapłacenia składki klubowej.

Dlatego sugerujemy dokonanie opłaty teraz, aby uniknąć kłopotu braku możliwości grania w turniejach z handikapem lub otrzymania karty. Gracze, którzy nie mają aktywnego handikapu (zbyt mała liczba zarejestrowanych rund handikapowych w sezonie 2010), muszą złożyć (zarejestrować ) w eagle 3 rundy rozegrane w warunkach handikapowych, aby ich handikap stał się aktywny.

W najbliższych dniach poinformujemy o terminie i porządku obrad, przygotowywanego na początek kwietnia Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego Klubu. Będziemy wybierali nowy Zarząd Klubu, Komisję Rewizyjną oraz Delegatów Klubu na Walne Zebranie PZG.

Z golfowym pozdrowieniem,
Zbigniew Bujalski
Wojciech Pijanowski
Sławomir Michalski


Spłonął budynek klubowy

Z przykrością informujemy, że tydzień temu, w nocy z niedzieli na poniedziałek, w klubie First Warsaw Golf & Country Club wybuchł pożar, w wyniku którego budynek klubowy doszczętnie spłonął. Przyczyna pożaru nie jest znana. W budynku były szatnie, recepcja, biuro, pokój konferencyjny, a także sklep i restauracja. Nie ucierpiało ani pole ani driving range oraz budynek ochrony, który stał się tymczasowym biurem oraz recepcją klubu.

Zainteresowani udzieleniem pomocy proszeni są o wpłacanie pieniędzy na konto:
Stowarzyszenie Klub Golfowy "First Warsaw Golf and Country Club"
ul. Golfowa 44, Rajszew
05-110 Jabłonna

Kredyt Bank SA, III o/Warszawa, filia nr 2
ul. Foksal 16, 00-372 Warszawa
nr rachunku bankowego: 15 1500 1126 1211 2007 2826 0000
Z dopiskiem: Pomoc dla Rajszewa

Osobą odpowiedzialną za prowadzenie zbiórki z ramienia Klubu jest Pan Sławomir Michalski - Skarbnik (email: michalski.slawomir@gmail.com) Statut | Informacje  | Kontakt   Stowarzyszenie Klub Golfowy FWG & CC

Copyright © 2006-2014 by bpytloch ™
Wszelkie prawa zastrzeżone!
408655