Stowarzyszenie
Klub Golfowy
"First Warsaw Golf & Country Club"

Partnerzy

Partnerzy FWG & CC

Partnerzy klubu First Warsaw Golf and Country Club


Mamy przyjemność zaprosić Cię do udziału w konkursie "HandicapGolf Challenge 2010".

Jego celem jest popularyzacja gry w golfa w Polsce oraz podnoszenie poziomu gry polskich golfistów. Konkurs jest skierowany do wszystkich golfistów, zarówno tych początkujących jak i doświadczonych graczy.

Konkurs został opracowany zgodnie z sugestiami PZGolf.

Wszystkie informacje na temat uczestnictwa i reguł konkursu znajdują się na stronie www.handicapgolf.pl

Dzięki uczestnictwu w tym konkursie nie tylko podniesiesz swój poziom gry w golfa, ale również przyczynisz się do popularyzacji tej pięknej dyscypliny w Polsce. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody oraz uznanie w środowisku polskich golfistów.

Pozdrawiamy serdecznie i liczymy na Twój udział.

Reguły konkursu HandicapGolf 2010: regulamin.doc (85KB)

Krzysztof Czupryna
www.handicapgolf.pl


S'portofino to wyjątkowe oblicze sportowego stylu - wyjątkowy sklep w warszawskim Klifie, gdzie znaleźć można szeroką ofertę odzieży do gry w golfa.

Dodatkowe informacje: S'portofino - newsletter
Mazars jest międzynarodową, zintegrowaną i niezależną organizacją specjalizującą się w audycie, usługach księgowych, doradztwie podatkowym i usługach doradczych.

Od 1992 roku, działając jako grupa kilku spółek zatrudniających łącznie 160 doskonale wykwalifikowanych audytorów, ekspertów księgowych, doradców podatkowych i pracowników wspierających, budujemy relacje z dużymi przedsiębiorstwami polskimi i międzynarodowymi oraz średnimi i małymi przedsiębiorstwami reprezentującymi wszystkie gałęzie życia gospodarczego. Oferujemy im najwyższej jakości usługi oparte na ciągłości, lojalności i uczciwości w działaniu.


Misją Management Training & Development Center jest wspieranie organizacji w budowaniu nowoczesnej kultury zarządzania projektami w oparciu o standardy Project Management Institute (PMI).

Management Training & Development Center (MT&DC) oferuje najbardziej kompleksowy na polskim rynku program szkoleń i certyfikacji z zakresu zarządzania projektami. Wnikliwa analiza potrzeb szkoleniowych naszych Klientów, jak również śledzenie światowych trendów w zarządzaniu zaowocowały poszerzeniem naszej oferty o profesjonalny program szkoleniowy z dziedziny analizy biznesowej.


Firma kurierska Siódemka Sp. z o. o. dziesiąty rok zajmuje się przewozem przesyłek: miejskich, krajowych i zagranicznych.

Siódemka to firma o rozpoznawalnej marce i stabilnej pozycji na krajowym rynku usług kurierskich. Tworzymy sprawną i nowoczesną organizację, wykorzystując zintegrowane narzędzia informatyczne, doskonaląc procesy, efektywnie zarządzając siecią placówek terenowych i podmiotami współpracującymi.

Siódemka doręcza Twoje przesyłki 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu! Zawsze na maksymalnych obrotach. Możesz na nas liczyć każdego dnia, bo szanujemy czas naszych Klientów. Dostosowujemy się do Ich indywidualnych potrzeb i gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Czterdzieści lokalnych przedstawicielstw codziennie troszczy się o sprawną i szybką obsługę Klientów, zapewniając niezawodny serwis na obszarze całej Polski.


Fortis jest marką zegarków powstałą w 1912 roku w Grenchen w Szwajcarii. Od pierwszych lat swojego istnienia Fortis wykazywał się słynną szwajcarską precyzją i technicznym mistrzostwem. Zaowocowało to w przyszłości obsługą lotów kosmicznych, oraz lotów lotniczych - w tym również tych rekordowych.

Fortis zasłynął jako pierwsza firma na świecie produkująca "zegarki na rękę". Słynie również z oficjalnej obsługi lotników i kosmonautów. Zegarki Fortis należą do oficjalnego ekwipunku misji kosmicznych.

Więcej informacji pod adresem: www.pracowniaczasu.pl


 Statut | Informacje  | Kontakt   Stowarzyszenie Klub Golfowy FWG & CC

Copyright © 2006-2014 by bpytloch ™
Wszelkie prawa zastrzeżone!
408644